سایبان کرکره ای

برخی افراد سایبان برقی را با نام های مختلف ازجمله سایبان کرکره ای ، چادر کرکره ای ، چادر برقی ، سایبون برقی و غیره نام می برند به دلیل اینکه درگذشته محصول کرکره برقی بصورت عمومی به کار گرفته می شد کلمه سایبان کرکره ای به اشتباه به سایبان بازویی اطلاق می گردد، اما بهترین نام برای این محصول را می توان سایبان بازویی  برگزید.

سایبان کرکره ای

سایبان بازویی برقی برزن دارای طراحی منحصر بفردی بوده بطوریکه بعد از باز شدن پارچه آن بر روی بازوها نمی افتد و فاصله استاندارد بین پارچه و بازو تا آخر بر روی آن حفظ می گردد.

سایبان بازویی برزن در دو نوع سایبان دستی و سایبان برقی و در مدلهای سایبان استاندارد یا سایبان کلاسیک ، سایبان نیم کاست یا سایبان باکس ، سایبان فول کاست یا سایبان فول باکس و سایه بان دوطرفه ارائه می گردد.

جنس سایبان های برزن از آلومینیوم فابریک 6063 و تمامی قطعات ریخته گری به روش دایکاست و اکستروژن تولید می گردند و پس از آن به روش الکترواستاتیک رنگ رزی شده تا از زنگ زدگی و خوردگی جلوگیری شود.

 سایبان بازوی زنجیری

شیب سایبان با توجه به نیاز و سلیقه مشتری قابل تنظیم است و سایبان برزن را می توان با انواع پارچه ها ازجمله PVC کره ای دورو لمینیت ، پارچه نانو اکرلیک ایرانی و پارچه اکرلیک ترکیه ای تولید و ارائه نمود.

جهت نصب سایبان برقی هم اکنون با ما تماس بگیرید:

تلفن تماس:

09126625590

021-22636121

026-33501454

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر