تفاوت سایبان زنجیری و سیم بکسلی

ممکن است درهنگام خرید سایبان از سمت فروشنده به زنجیری بودن یا سیم بکسلی بودن سایه بان اشاره شود و برای شما این سوال پیش بیاید که کدام مدل مناسب است ، سایبان با بازوی زنجیری یا سایبان با سیم بکسلی در ادامه به بررسی این دو مدل میپردازیم.

سایبان بازو زنجیری

درون بازوی سایبان ، فنر قرار دارد که نیروی بازکردن سایبان ها از پتانسیل درون فنرها کمک گرفته می شود ، برای اتصال مفصل بازوها به یکدیگرهم می توان از سیم بکسل استفاده کرد و هم از زنجیردر ادامه تصویر هر دو مدل مشاهده می فرمایید.

تفاوت سایبان زنجیری

 

سایبان بازویی سیم بکسلی بعد از مدتی که استفاده شد تارهای آن دچار پوسیدگی و پارگی می شود ولی سایبان زنجیری خرابی ندارد و اصطلاحا مادالعمر می باشد و احتیاج به تعمیر و نگهداری ندارد.

زنجیری بودن سایبان به معنی این نیست سیستم انتقال نیرو که در سایبان دستی گیربکس است و درسایبان برقی موتور می باشد به کمک زنجیر انجام شود بلکه صرفا نگه دارنده دو بازو به یکدیگر زنجیر می باشد. 

همچنین شایان ذکر است سایه بان زنجیری به روغن کاری و تعمیر و نگه داری احتیاجی ندارد.

سایبان مغازه بازو زنجیری

گروه سایبان برزن تولید کننده و مجری انواع سایبان بازوی زنجیری و سیم بکسلی آماده ارائه به همکاران مصرف کنندگان گرامی در سراسر ایران

 

• هم اکنون با گروه سایبان برزن جهت مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید:

 

تلفن :33501454-026

 

 همراه : 09126625590

 

 

 

 

 

 

 

 

#برزن #گروه_برزن #سایبان_برزن  #سایبان #سایبان_بازویی #سایبان_برقی #سایبان_پنجره‌ای #سایبان_متحرک #سایبان_مغازه  #باران_گیر #سایه_بان #چتر #چادر #سقف #سقف_برقی #سقف_اتوماتیک #سقف_متحرک#روف_گاردن #پرگولا #هیتر #هیترتابشی #awning #canopy

 

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر