سایه بان دو طرفه

 

سایه بان دو طرفه یا همان  double side retractable awning یکی دیگر از پوشش های متحرک گروه برزن است. سایبان دوطرفه برقی از 2عدد سایه بان بازویی که بر روی یک سازه فلزی که پشت به پشت هم نصب شده اند؛ تشکیل شده است بطوریکه هر کدام از سایبان ها از دیگری مستقل بوده و بصورت جدا از هم باز و بسته می‌شوند.

حداقل سایز سایه بان دوطرفه برقی، 2متر در 3متر و بزرگترین سایز آن نیز 5متر در 6متر خواهد بود از اینرو بزرگترین سایز سایبان با کاور نمودن یک فضای 30 مترمربعی یکپارچه و بدون ستون در طرفین، پوششی ایده‌آل برای محیط های بیرونی خواهد بود.

 

 

سایه بان های 2طرفه گروه برزن بواسطه استفاده از پارچه های صد درصد اکرلیک‌دار کاملا ضد آب بوده و به هیچ عنوان آب باران را از خود عبور نمی دهند تا علاوه بر محافظت از نور خورشید، محیط تحت پوشش خود را از گزند باران در امان نگه دارند.شایان ذکر است برای گرم نمودن زیر سایبان امکان تجهیز به سیستم های گرمایشی تابشی و مهپاش خنک کننده براحتی امکان پذیر است.

همچنین تمامی سایه بان های تولیدی ما از بهترین و باکیفت ترین پارچه، بازو و یراق آلات اروپایی تهیه و مونتاژ می گردند از این جهت طول عمر بالاتر و ضریب مقاومت بیشتری در مقیاس بوفورت در برابر باد نسبت به سایبان های متفرقه خواهند داشت.

این محصول می تواند به عنوان سایبان کافه، سایبان رستوران، سایبان روف گاردن، سایبان هتل و دیگر مکان هایی که نیاز به یک سقف متحرک در محیط های بیرونی خود دارند بسیار مناسب باشد.

 سایه بان دو طرفه

گروه برزن با تکیه بر نیروهای مجرب و کار آزموده آمادگی فروش و اجرای این نوع سازه پوششی مدرن را اعلام می دارد.به منظور خرید سایبان برقی و دستی از طریق اطلاعات زیر با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در امر خرید راهنمایی کنند.

تلفکس :33501454-026

 همراه : 09126625590

 ایمیل : info[at]barzangroup.ir

 
10 / 10
از 1 کاربر