کاربرد سایبان بازویی

سایبان بازویی نام دیگر چادرهای مغازه می باشد که از قدیم الایام کاسبان محله برای ایجاد سایه در جلوی مغازه و رستوران های خود از سایبان های بازویی استفاده می کردند. سایبان های بازویی بهترین راه حل برای ایجاد فضای سایه در مقابل مراکز تجاری می باشد که هزینه کمتری نسبت به ساخت سازه های بتنی دارد، به همین علت است که از سایبان های بازویی مغازه ها، از دیر باز استقبال فراوانی شده است و تمام مراکز تجاری و کاسبانی که در شمالی می باشند و ساعات طولانی روز، خورشید به مغازه آنها می تابد، از انواع مختلف سایبان های بازویی استفاده می کنند.

کاربرد سایبان بازویی

نتایج مثبت استفاده از سایبان بازویی

از گذشته تا به امروز از سایبان های بازویی استفاده می شد و با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، علاوه بر سایبان های بازویی دستی، سایبان های بازویی برقی نیز وارد بازار شدند و طرفداران بی شماری را به سمت خود جذب نمود و تا کنون انواع مختلفی از سایبان های بازویی مورد استفاده اکثر افراد قرار گرفته است. با اینکه استفاده از فناوری های روز باعث گران شدن محصولات می گردد ولی در عین حال نصب راحت را در پی خواهند داشت و همچنین باعث می شود، افراد به راحتی از آن ها استفاده کنند و امنیت خاطر را برای آنها به ارمغان خواهد آورد.

سایبان بازویی کالسکه ای به دلیل زیبایی که دارد، زیاد سفارش داده می شود و قیمت کمتری نسبت به سایبان بازویی برقی دارد و مغازه داران کوچک مایل هستند که از سایبان های بازویی دستی کالسکه ای خریداری کنند و افرادی که قیمت برای آنها مسئله ای نیست و همواره تمایل دارند از بروزترین تکنولوژی ها استفاده کنند، می توانند با خرید سایبان بازویی برقی، کار خود را سهل نموده و با استفاده از یک ریموت از راه دور، سایبان بازویی مغازه را باز و بسته نمایند.

مهم ترین عامل در زیبایی سایبان بازویی، طراحی  و اسکلت سایبان های بازویی می باشد که می تواند در طرح ها و نقش های مختلفی چون سایبان بازویی برقی، سایبان های بازویی فلزی، سایبان های بازویی اتوماتیک، سایبان های چادری بازویی، سایبان های کالسکه ای بازویی و ... ساخته شوند و اشکال و نوشته های متعددی بر روی آنها پیاده سازی شود و در زیبایی نمای کلی مغازه، فروشگاه، مرکز تجاری، رستوران و غیره نقش پر رنگی داشته باشد.

شیوۀ نصب سایبان بازویی تأثیر زیادی بر روی میزان مقابله با نور خورشید را دارد و همچنین مزاحمتی برای عبور و مرور افراد بوجود نیاورد. متناسب با کیفیت و تکنولوژی های سایبان های بازویی، قیمت های آنها متغیر می باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر