سایبان مغازه کرج

گروه سایبان برقی برزن از سال 1388 در کرج فعالیت خود را آغاز نمود و در طول این سال ها توانسته است تعداد قابل ملاحظه ای سایبان بازویی و چادر مغازه را در کرج به فروش برساند و رضایت خریداران سخت پسند خود را بدست آورده است.

 چادر مغازه کرج

سایه بان های برقی و دستی برزن از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و پارچه های وارداتی تولید و مونتاز می گردند و بیشترین کارایی را برای ایجاد سایه دارا خواهند بود، همچنین تمامی سایبان برقی های برزن به بهترین نوع موتور تجهیز گردیده اند تا بیشترین میزان رضایت مندی را کسب نمایند.

سایبان های بازویی برزن در مناطق مختلف شهر کرج ازجمله: عظیمیه کرج – گلشهر کرج – مهرشهر کرج – گوهردشت کرج – فردیس کرج و دیگر مناطق راه اندازی و نصب گردیده اند. به منظور مشاهده برخی از پروژه های اجرا شده بر روی این لینک کلیک نمایید.

سایبان برزن به عنوان موارد زیر نیز شناخته می شود:

سایبان مغازه ، سایبان چادری ، سایبان تراس ، سایبان ویلا ، سایبان پنجره ، سایبان برقی خودرو ، سایبان برقی ماشین ، چادر بازویی و غیره

گروه برزن با تکیه بر نیروهای مجرب و کار آزموده آمادگی فروش و اجرای این نوع سازه پوششی مدرن را اعلام می دارد.به منظور خرید سایبان برقی و دستی از طریق اطلاعات زیر با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در امر خرید راهنمایی کنند.

تلفکس :33501454-026

 همراه : 09126625590

 ایمیل : info[at]barzangroup.ir

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر