اکسون

axxon

AxxonNext یکی از بهترین نرم افزارهای  مدیریت نظارت تصويری است. شما با این نرم افزار، انعطاف بی سابقه و آزادی عمل پیکربندی، تعداد نامحدود سرورهای ویدئو، دوربین ، ایستگا ههای کاری و درنهایت پشتیبانی بیش از 1000 مدل دوربین IP را تجربه خواهید نمود. علاوه براین با سیستم user-friendly  در بخش ایجاد ارتباط Application Programming Interface(API)  ، امکان ارتباط آسان و یکپارچه سیستم های ویدئويی شمارا  با سایر سخت افزارهای یک مجموعه فراهم گرده است و محدوده عملکرد شما را افزایش داده است همچنین  سیستم پیشرفته ارتباط انسان-ماشین (Ergonomic) این نرم افزار، ارتباط مستقیم با کلیه قسمتها را بسادگی میسر نموده است.

سیاست های شفاف گرایانه  به منظور رفع نیاز مشتریان در نرم افزار اکسون، به این معنی است که شما می توانید از کلیه مزایای و قابلیت های برنامه بسهولت استفاده نمائید و ابعاد مجموعه ای که تحت مدیریت دارید، مشکلی محسوب نخواهد شد. به همین منظور نسخه رایگان AxxonNext برای ارتباط با 16 دوربین و ویدئو و سیستم صوتی جهت کسب تجربه و آشنائی بیشتر در دسترس می باشد.

کارایی

سیستم فایل بندی درهر VMS یک گلوگاه اساسی محسوب می گردد. تقسیم بندی فایل های ویدئویی نیازمند زمان طولانی است و از سرعت دستیابی به سخت افزار می کاهد. این مسئله حتی درپبشرفته ترین پروسسورها نیز موجب تأخیر می گردد. به همین دلیل یک سیستم فایل بندی ویژه با نام SolideStore درنرم افزار AxxonNext ابداع گردیده است تا سرعت فایل بندی را به سرعت هارد دیسک نزدیک نماید. مزیت دیگر SolideStore ایناست که فرسایش کمتری را در هارد  ایجاد می کند و بدین ترتیب عمر سخت افزار افزایش می یابد.

solidstore

قابلیت اطمینان

نرم افزار امنیتی باید همواره فعال باشد، اعم از اینکه روز کاری است یا روز تعطیل. ساختار قدرتمند میکرو ماژول Micromodule architecture ) ( درنرم افزار AxxonNext امکان برقراری مداوم یک سیستم نظارت تصویری را که توسط یک مدول توزیع کننده به عنوان که یک فرآیند مستقل مدیریت است، فراهم می کند. هرگاه یک فرآیند به هردلیلی متوقف گردد، مدول توزیع کننده بسهولت آنرا مجددا فعال می سازد. هر فرآیند توسط یک میکرومدول جداگانه کنترل می شود و هر میکرومدول در زمان فعال شدن تحت یک فرآیند آزمایش اتوماتیک قرار می گیرد و بدین ترتیب احتمال بروز هرگونه خطا دربرنامه بشدت کاهش می یابد.

micromodule

نکات برجسته نرم افزار AxxonNext

تعداد نامحدود دوربین، سرور، و کاربرهای راه دور

قابلیت ثبت و پشتیبانی ازطریق وب وخطوط موبایل (Online) ویا بدون نياز به اتصال به اینترنت (Offline)

پشتیبانی  بیش از 1000  مدل دوربین  IPاز برند و کمپانی های مختلف

امکان ایجاد نقشه سه بعدی وتعامل با دوربین

search

تحلیل ویدئویی پیشرفته

analytics

ابزار انحصاری جهت جستجو وبازیابی سریع تصاویر ویدئویی

بدون هزینه راهبری و نگهداری و بروز نمودن نرم افزار

قیمت مناسب

 

گروه برزن با تکیه به نیروهای متخصص خود آمادگی خود را در جهت طراحی، مشاوره، فروش و اجرأ پروژه‌های مختلف بر اساس این نرم افزار را در سراسر ایران اعلام می‌دارد، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.